ELEKTRONICKÉ CIGARETY

Elektronická cigareta znamená zlom v klasickém pojetí kouření.

Vypadá a používá se stejně jako klasická cigareta, ale oproti klasické cigaretě má řadu výhod. V elektronické cigaretě nedochází k žádnému hoření, tj. při inhalaci nevdechujete žádný dehet, oxid uhelnatý a jiné škodlivé látky. Pouze přírodní nikotin, který je extrahovaný z klasického tabáku.

Elektronická cigareta je vynikající pomůcka pro ty kteří se snaží přestat kouřit nebo omezit kouření.

ELEKTRONICKÁ CIGARETA - EC412 / 4G

Použití vnitřního atomizéru odlišuje elektronickou cigaretu EC412 / 4G od ostatních modelů. Baterie u EC412 / 4G jsou typu Li-Ion s dlouhou výdrží a vysokou rychlostí nabíjení. Vnitřní atomizér, kdy žhavící spirála je umístěna uvnitř atomizéru zajišťuje vysokou tvorbu kouře a příjemné používání elektronické cigarety.


ELEKTRONICKÁ CIGARETA - EC518 / 5G

Pátá generace elektronické cigarety, která byla uvedena na trh v květnu 2008. Baterie u EC518 / 5G jsou typu Li-Ion, vyznačující se dlouhou výdrží a rychlostí nabíjení. Vysoce výkonný atomizér svojí čiností tvorby kouře uspokojí i náročnější uživatele.


ELEKTRONICKÁ CIGARETA - EC918 / V9

Nová generace elektronické cigarety, která vychází z modelu EC518 / 5G. Díky vylepšené baterii a atomizéru uspokojí tato cigareta i nejnáročnější kuřáky. Model EC918 / V9 byl uveden na trh v září 2008. Veškeré části cigarety ( baterie, atomizér a cartridge ) jsou zpětně kompatibilní se starším modelem EC518 / 5G.


POUZDRA

Široká nabídka pouzder speciálně navržené pro elektronické cigarety. Vhodné pro všechny námi dodávané modely.